loading

Kredi Karti ile Ödeme (Visa, MasterCard, Discover Card)

İWT Dijital Medya Ajansı internet sayfasında, ödemeler kredi kartı ile yapabilmektedir. Ödeme sırasında kredi kartı numarası ve kartın arkasında yer alan numaranın son 3 rakamı gerekmektedir. Aynı forma kartın üzerindeki ad ve soyadı bilgileri, kart üzerinde yazılı olduğu şekilde girilmelidir. Verilen kredi kartı numarası, SSL (Security Socket Layer) üzerinde çalışan ve alanında tüm dünyanın kabul ettiği bir güvenlik sistemi olan RapidSSL CA garantisiyle koruma altındadır. Güvenlik ölçüsü, şirketimiz tarafından 128 bit olarak çok daha güçlü bir sistemde çalıştırılır.

Önemli Not:

1. Visa ve Mastercard kuralları çerçevesinde Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) aldığı karara göre 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Mail Order ve Elektronik Ticaret işlemleri yapan tüm firmalar için kart sahibinden CVV (güvenlik kodu) numarası alınması zorunlu hale getirilmiştir. Bu yöntem hem tüketiciyi hem de bankaları oluşabilecek risklerden koruma amacını taşımaktadır. CVV güvenlik kodu, kredi kartının arka yüzündeki imza panelinde yer alan, kart numarasının sağ tarafındaki üç haneli numaradır. Kartın fiziki olarak bulunmadığı ortamlarda işlem yapılıyorsa güvenlik kodu kullanılmalıdır. Bu sebeple, rezervasyonlar sırasında ödemenin yapıldığı kredi kartı numarasıyla birlikte üç haneli CVV numarası da istenecektir. Güvenlik kodu numarası uygulaması ile ulusal ve uluslararası kart kabul kurallarının gereksinimlerini tam olarak karşılayarak oluşabilecek tüm riskleri minimize ediyoruz ve daha güvenli bir alışveriş ortamı sunuyoruz.

2. Değerli misafirimiz, online ödeme sistemimizden yapmış olduğunuz alışveriş sırasında internet bağlantınıza ve internet tarayıcınızın durumuna göre çok küçük bir ihtimal de olsa ödenecek tutar bölümünde farklı rakamlar çıkma olasılığı vardır. Bu gibi durumlarda sorun hemen tespit edilerek fazla ödemelerde aradaki fark tarafınıza aynen iade edilir; eksik ödemelerde ise aradaki fark talep edilir. Bu tür sorunların şirketimiz tarafından kaynaklanmadığını belirterek anlayışınız için teşekkür ederiz.